ainuke märkmik, mida sa eales vajad!

Võta oma elu ning emotsioonide üle kontroll ja püüa kinni oma kõige suuremad unistused. Eesmärkmik on bullet journal stiilis kuupäeva vaba elustiilimärkmik, mis hõlmab endas palju vajalikku, et iseendas ja oma sihtides selgusele jõuda. Mõeldud inimestele, kes tahavad oma elus saavutada rohkem.

Tegu on 100% Eestis disainitud ja valmistatud tootega.

✓ Investeering Sinu tulevikku.

✓ 100% elu ja harjumusi muutev.

✓ Pööra oma elus uus lehekülg.TARNE 1-3 PÄEVA

Eesmärkmikust

See märkmik aitab Sinu elu “kiirteel” aja maha võtta ning loob hetke iseendale. Eesmärkmikusse on põimitud palju olulisi aspekte, millele peaks aeg ajalt oma mõtted viima. Eesmärkide ning unistuste üles kirjutamine ja visualiseerimine aitavad Sind õigel kursil hoida ning annavad võimaluse enesearenguks.

Nagu märkmiku nimi juba reedab aitab Eesmärkmik kaasa Sinu eesmärkide saavutamisele. Eesmärke saab kirja panna nii nädalate, kuude kui ka aastate kaupa. Võimalik on oma ideid samm sammult lahti arutada ja kasvõi kuupäevaliselt sihikule võtta. Pea võimatu on läbi sellise süsteemi oma eesmärke mitte saavutada.

Kas Sul on juba pikemat aega mingi idee peas olnud? End seal aeg ajalt meelde tuletanud, aga Sa oled ta ikka ja jälle unarusse jätnud, sest puudus see mingi tõuge. Eesmärkmik on just nimelt see tõuge!

Või ei ole Sa üldse kindel, mille poole püüelda? Eesmärkmikus on mitmeid eri viise, kuidas iseend ja oma soove paremini mõista.

Eesmärkmik on võimas vahend oma elu planeerimiseks ja ühendab endas kõik vajalikud eluvaldkonnad.

-meelerahu-eesmärgid-planeerimine-raha-reisimine-edu-aeg maha-enesearmastus-rutiinid-motivatsioon-kodu-harjumused-trenn-visualiseerimine-unistused-listid-areng-emotsioonid-stressivaba-väljakutsed-tänulikkus-

Iga lehekülg on valminud pika ja põhjaliku töö tulemusena, et tagada parim kasutajakogemus märkmiku omanikele.

lisainfo

Mõõtmed

150 x 210 mm

Kaal

350 g

Transport

Üle Eesti

KLIENDID

wateva

Kris Evan Säde
DJ ja EDM produtsent

Minu meelest väga äge ja praktiline märkmik. Olen ka ise suuremat sorti plaanipidaja inimene ning võtan märkmiku kindlasti kasutusse. See on justkui üks suur master to-do list, mis sisaldab endas kõiki olulisi aspekte, et oma eesmärgid ellu viia.

SANDRA ALLIKSAAR

Arco Vara müügiliider
Noorsootöö eriala tudeng

Võin väita, et ühed kõige tähtsamad osad inimese elus on eesmärgid ning meie enda rahulolu. Ma ei ole ühestki märkmikust või raamatust niipalju motivatsiooni ja eneseanalüüsimise võimalust saanud kui Eesmärkmikust. Seda imelist sõpra süvenenult kasutades ei jää mitte midagi muud üle, kui ainult areneda ja elukvaliteeti paremaks muuta.

madis pajo

Müügijuht asutuses Southwestern advantage
Sellit kaasasutaja

Mulle meeldib Eesmärkmiku juures see, et selles leidub palju erinevaid võimalusi ning lahendusi enda tegevuste mõõtmiseks. See on märkmik, mis aitab üleüldse olla edukam ning õnnelikum inimene. Väga lahe!

Tiia pari

Harvardi ülikooli vilistlane
Euroopa finantsdirektor

See on midagi, mida kannan endaga kaasas samamoodi nagu telefoni. Tegu on hästi läbimõeldud tootega inimesele, kellele meeldib planeerida. Aitab saavutada edu nii era-kui ka ärielus. Samuti ideaalne kingitus sõbrannadele. Soovitan!

Reiko Sakk

Projektijuht üritusturundusagentuuris
Roosikuller asutaja
Väikeinvestor

Kuna olen elu jaoks teinud suured plaanid, siis antud märkmik on ideaalne vahend nendeni jõudmiseks. Olen märkmikut nüüdseks kuu aega kasutanud ja muutuseid on märgata! Kõik selle kuu eesmärgid said edukalt maha tõmmatud, ootan juba uut kuud, et uutele eesmärkidele sama kindlalt vastu astuda.

Aljona Gorbatškova

Tassikoogid asutaja
Placent Activ Milano asutaja

Olen endale kaua otsinud sarnast märkmikku, aga tõesti, kusagilt ei ole leidnud, kuni tänaseni... Seda kasutades sain aru üles kirjutamise edasi viivast jõust. Värviteraapia leidmine sellest märkmikust on tõeline leid! Mõnus sõber aja maha võtmiseks ja iseendale keskendumiseks. Imeline disain.

Hans Markus Antson

Loodusfotograaf
Vlogger

Kasutan aja planeerimiseks ja unistuste ellu viimiseks pidevalt märkmikku, mulle meeldib kõike üles kirjutada. Seetõttu tunnen, et Eesmärkmik on just minule loodud. Usun, et Eesmärkmik on ideaalne teejuht kõigile, kes soovivad oma unistustele lähemale jõuda.

5
5.0 rating
5/5 (kokku 11-st arvustusest)
Super100%
Väga hea0%
Hea0%
Kehv0%
Pettumust valmistav0%


5.0 rating
oktoober 19, 2019

Sain märkmiku kätte ja tahtsin lihtsalt öelda, et mulle niii meeldib see! Esiteks see näeb juba hästi ilus välja ja nii põnev on seda täita 😊 väga lahe idee ja teostus!

Marta Liisa Koit
5.0 rating
september 7, 2019

Hei! Sain Eesmärkmiku kätte ja seda läbi sirvides võin kohe öelda, et tegemist on väga laheda mõttega ja kindlasti aitab see inimestel enda jaoks aega leida. Tihtipeale jäävad mõtted ainult mõteteks, aga kui need kirja panna ja neid reaalselt lugeda ja vaadata, siis annab see motivatsiooni tegutseda kindlasti meeletult! Olen väga rahul enda ostuga ning aitäh Teile sellise vahva märkmiku eest! 💖

Kelly-Mariin Saag
5.0 rating
september 1, 2019

Tellisin samuti Teilt märkmiku selle kuu alguses ja pean tõdema, et see on imeline 😍 See pani igati tegelikkusele näkku vaatama, mõtlema asjadele, millele varem kas ei julgenud mõelda või üldse pole mõelda osanudki ning niiet see avas tõeliselt mu silmad, mul on hea meel, et otsustasin selle märkmiku endale soetada

Grete Kingsepp
Kontakt

Meiega saad ühendust võtta

info@eesmarkmik.ee

EISS PLUS OÜ, reg 16007211, Lucca 28, Tabasalu, 76901, tel: +372 53 471 599